#

Mazury Golf & Country Club

18-dołkowe pole golfowe Mazury Golf & Country Club

Pole klasy mistrzowskiej (par 72). Projekt pola został wykonany przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych - Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii z Martinem Hawtree na czele. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1912 i od tego czasu nieprzerwanie projektuje, buduje i modernizuje pola golfowe. Do tej pory na swoim koncie Hawtree Golf Course Architects ma około 750 projektów! A projekt pola golfowego Mazury Golf & Country Club był pierwszym dziełem Hawtree Ltd. w tej części Europy. Podstawowym założeniem projektanta było wykorzystanie nadzwyczajnej urody warmińskiego krajobrazu bez zbytniej ingerencji w przyrodę. Różnorodność ukształtowania terenu pola MG&CC oraz jego nietuzinkowa lokalizacja sprawiają, iż jest ono niezwykle interesujące dla graczy - zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących. Pole jest znakomicie dostosowane do poziomu oraz zaawansowania graczy. Dzięki licznym naturalnym i sztucznym przeszkodom pole golfowe w Naterkach należy do najciekawszych, ale zarazem najtrudniejszych lokalizacji w Polsce.

6-dołkowe pole golfowe

Pole powstało z myślą o początkujących (par 3), dając im możliwość szybkiego zasmakowania uroku gry na prawdziwym polu golfowym już na samym wstępie edukacji w tej dyscyplinie sportowej. Na tym polu można grać bez Zielonej Karty.

 

Profesjonalne imprezy okolicznościowe w niezwykłym miejscu!


Zorganizuj wesele, bankiet lub inną imprezę okolicznościową w przepięknym Hotelu Mazury Golf & Country Club na polu golfowym. Dobierzemy odpowiednie menu, zadbamy o wystrój sali i przygotujemy scenariusz przyjęcia.

Prestiżowa lokalizacja i obiekt o wyjątkowych wnętrzach z pewnością zachwyci Twoich gości i zyskasz pewność naszej dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Jest to wymarzone miejsce na organizację stylowego przyjęcia okolicznościowego.  Zaufaj naszemu zespołowi.

 


Z powodzeniem zorganizujemy Państwu:


Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji

Adrian Frydrych

Project Manager ds. Marketingu & Eventów

kom: 508 973 901

email: adrian.frydrych@mazurygolf.pl

 

Wszystkie informacje na temat pola golfowego na

www.mazurygolf.pl 

https://imprezy.mazurygolf.pl/

 

Piękno pola golfowego