#

Mamy to! Zapraszamy do obejrzenia filmu z Gali Mechanika Inter Parts

29/11/2023

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Gali Mechanika Inter Parts, która odbyła się w dniach 7-8.10.2023 w Hotelu Zamek Ryn

Gala Mechanika Inter Parts: Święto Branży Motoryzacyjnej

W dniach 7-8 października 2023 roku odbyła się niezapomniana Gala Mechanika Inter Parts w malowniczym Hotelu Zamek Ryn. To wyjątkowe wydarzenie stało się nie tylko okazją do spotkań, ale również świętem branży motoryzacyjnej.

 

Spotkanie Ponad 300 Gości
Gala zgromadziła ponad 300 gości, w tym cenionych klientów warsztatowych Inter Parts, dostawców branży motoryzacyjnej, partnerów firmy oraz doświadczonych szkoleniowców. To wielka radość dla nas, że mogliśmy gościć tak liczną i zróżnicowaną grupę ekspertów oraz pasjonatów motoryzacji.

Targi Branżowe i Szkolenia
Sobota była dniem pełnym inspirujących wydarzeń. Targi branżowe były doskonałą okazją dla dostawców, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty i innowacyjne rozwiązania. Ponad 50 dostawców aftermarketowych było obecnych na miejscu, dzieląc się swoim know-how z gośćmi.

Podczas tych dwóch dni mieliśmy także przyjemność organizować cykl szkoleń, których tematyka skupiała się na najważniejszych zagadnieniach branży motoryzacyjnej. Uczestnicy mieli szansę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym świecie motoryzacji.

Gala Mechanika: Nagrody i Wyróżnienia
Najważniejszym momentem wydarzenia był wieczór galowy, podczas którego uhonorowano najlepsze firmy w ramach akcji promocyjnej "Wakacyjny Relaks". To właśnie te firmy zasłużyły na wyjątkowe wyróżnienia i nagrody.

Inter Parts docenia współpracę z firmami, które wspierają nasze inicjatywy promocyjne i przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu. To także okazja do podziękowań za zaufanie naszym klientom i partnerom biznesowym.

Dalszy Rozwój i Nowe Wyzwania
Gala Mechanika Inter Parts to nie tylko okazja do świętowania, ale także czas refleksji nad przeszłością i planami na przyszłość. Nasza firma dąży do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dostawców.

Dzięki tej wyjątkowej imprezie mogliśmy jeszcze lepiej poznać naszych klientów i dostawców oraz zacieśnić relacje biznesowe. To również doskonała okazja, aby wspólnie wytyczyć nowe cele i wyzwania.

Podsumowanie
Gala Mechanika Inter Parts to wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło wielu pasjonatów motoryzacji. To okazja do nauki, dzielenia się wiedzą i wspólnego celebrowania sukcesów. Dla nas to także dowód na to, że nasza branża jest pełna inspirujących ludzi i niezwykłych rozwiązań.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej gali. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek nowych, ekscytujących wyzwań i osiągnięć w naszej branży.

***

Zapraszamy do naszej fotorelację, która pozwoli Wam jeszcze raz przenieść się do magicznego świata "Gali Mechanika". Zachwycicie się momentami pełnymi uśmiechów, inspiracji i niezapomnianych chwil.

A to nie koniec! Jeśli chcecie zobaczyć więcej i poczuć magię wydarzenia, mamy dla Was również videorelację. Pozwólcie sobie na chwilę relaksu i przenieście się z nami do tego niezwykłego świata pełnego pasji i motoryzacji.

Razem Tworzymy Przyszłość
"Gala Mechanika Inter Parts" to nie tylko wydarzenie - to dowód na to, że wspólnie możemy osiągnąć wiele. Dziękujemy wszystkim za udział, za wsparcie i zaangażowanie. Razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej!
Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, sugestie lub pytania, chętnie się nimi podzielimy. Wasza opinia jest dla nas niezwykle cenna.
Cieszmy się wspólnie osiągnięciami, inspirujmy się nawzajem i dążmy do jeszcze większych sukcesów. Razem jesteśmy silniejsi!

 

 

Relacja zdjęciowa z Gali Mechanika Inter Parts

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia. Autorem zdjęć jest O!Film

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Adrian Kruszewski(woj. pomorskie - obsługa stacjonarna z CE)

784 045 326

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club