#

100. warsztat sieci NexusAuto w Polsce oszyldowany!

19/04/2021

100. warsztat sieci NexusAuto w Polsce oszyldowany!

NexusAuto, sieć zrzeszająca niezależne warsztaty samochodowe, właśnie oszyldowała swojego 100. Partnera.           

Te zaszczytne setne miejsce zajął serwis samochodowy DAW CAR z Krośnic niedaleko Ciechanowa. Właścicielem warsztatu jest Pan Piotr Piątkowski, który prowadzi serwis od 2005 r., lecz doświadczenie mechanika zdobywał pracując w tym zawodzie jeszcze 5 lat wcześniej. Obecny budynek ma dopiero pół roku. Jego powierzchnia to 250 m². Posiada trzy stanowiska naprawcze, każde wyposażone w nowy podnośnik.

Kandydaturę warsztatu zgłosił do sieci N!Auto oddział Inter Parts w Ciechanowie. To już piąty warsztat w sieci, nad którym Patronat objął Inter Parts Ciechanów. 


Partnerzy sieci z ramienia Inter Parts
Dotychczas, z ramienia Inter Parts, do sieci NexusAuto przystąpiło 59 Partnerów. Obecnie sieć liczy 100 członków, zlokalizowanych w całej Polsce. W przypadku dystrybutora ze Stawigudy nie jest to pierwszy projekt zrzeszający niezależne warsztaty, w którego budowę zaangażował się Inter Parts.  Jak pokazuje doświadczenie, taka forma współpracy zacieśnia relacje handlowe z klientami i przenosi je na poziom partnerskiej współpracy.


Dlaczego sieć NexusAuto
Obopólną korzyścią, jaką  niesie ze sobą Partnerstwo w sieci jest wspólny rozwój w ramach projektu NexusAuto. Ponadto Partnerzy mogą liczyć na wsparcie w zakresie: szkoleniowym, marketingowym oraz prawnym. Do dyspozycji Partnerów jest infolinia techniczna i reklamacyjna. Wraz z podpisaniem umowy z nowymi Partnerami, przekazywany jest bezpłatny pakiety NexusStart, na który składa się m.in. oznakowanie warsztatu.

Specjalnie dla Partnerów sieci wdrażane są liczne działania promocyjne, w tym także akcje terenowe. Od ponad 2 lat działa system lojalnościowy N!Platform, w którym zgromadzone punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Partnerzy sieci N!Auto mogą skorzystać z dedykowanego systemu ubezpieczeń. Specjalnie dla nich przygotowana jest atrakcyjna oferta handlowa, w tym wyjątkowa linia produktowa Drive+. Partnerzy jako pierwsi mają dostęp do nowości pojawiających się na rynku części samochodowych.


Organizator sieci NexusAuto
Globalnym organizatorem sieci warsztatowej jest  Nexus Automotive International S.A. - jedna z trzech największych grup zakupowych branży aftermarket. 

W Polsce i krajach ościennych za tworzenie sieci warsztatów NexusAuto odpowiada Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. (N!ACE). Pierwsze warsztaty pilotażowe zostały objęte patronatem sieci w 2016 roku.

 

 

warsztaty NexusAuto

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Adrian Kruszewski(woj. pomorskie - obsługa stacjonarna z CE)

784 045 326

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club